قیمت مسکن به زودی کاهش می‌یابد

وزیر راه وشهرسازی گفت: قیمت مسکن در کشور در حال حاضر حباب است و به زودی شاهد کاهش قیمت‌ها در این بخش خواهیم بود.
شبکه خبر- محمد اسلامی در حاشیه آمراسم افتتاح پل مواصلاتی شهر پرند با تاکید بر اینکه به چشم انتظاری مردم در اتمام پروژه‌های مسکن باید پایان داده شود، اظهار داشت: با عرضه “مسکن ملی” قیمت مسکن حتما شکسته خواهد شد و با توجه به شرایط کشور پیش بینی می‌کنیم حباب قیمت‌ها شکسته و قیمت معقول شود.
وی، ظرفیت سازی در کشور را ضروری دانست و افزود: قدرت کارفرمایی مهمترین شاخصه اجرای پروژه‌ها در کشور است که این مهم باید تقویت شود.
اسلامی با بیان اینکه شاخص‌های کارفرمایان باید پیشگیری، حمایت و پیش بینی باشد، عنوان کرد: بخش مهم قدرت اجماع شرکت‌ها است که در دوره تحریم‌ها نیازمند جهش و شکوفایی بزرگ است.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اتخاذ سیاست‌ها و تصمیات براساس ضوابط قانونی افزود: رشد شرکت‌های بزرگ و انبوه ساز متعهد در کشور، باوری است که باید به آن دست یافت.
اسلامی بر حفظ جریان پایدار تولید و عرضه مسکن در کشور تاکید کرد و گفت: مشکلات شرکت‌های بزرگ و فعال در حوزه راه و شهرسازی در کشور باید حل شود تا با اقدام و ایجاد برنامه و کار عملی در کشور بتوانیم افرادی که مسکن ندارند را با اطمینان خاطر و بر اساس برنامه صاحب مسکن کنیم.

همچنین ببینید

پیروزی درخشان شما برای ملت ایران بسیار شیرین است

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی از تیم ملی والیبال کشورمان که در بیست و …