مذاکره‌کنندگان مراقب شیطنت‌ آمریکا باشند

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی گفت: چرخش آل‌سعود به سمت ایران تاکتیکی است و نه راهبردی و این سیاست از سر اجباری است که مقاومت اسلامی با محوریت مقاومت برای ارتجاع عربی و دشمن عبری و غربی، رقم زده است.
فارس- حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در پیام جمعه اظهار داشت: روز ملى جمعیت، روزى براى هم‌اندیشى درباره جمعیت در ابعاد مختلف کمّى و کیفى که در سیاست‌هاى کلى جمعیت مورد تأکید قرار گرفته است.
وی افزود: توجه راهبردى به مقوله جمعیت، پایش منطقه‌اى، یافتن راهکارهاى محلى و برنامه‌ریزى مبتنى بر شرایط بومى و اجتماعى براى جمعیت‌افزایى می‌تواند موثر و کارساز باشد.
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم افزود: مبارزه با استبداد سلطنتى، مقابله با نفوذ استعمار و دخالت‌هاى خارجى، مبارزه با خیانت‌هاى جریان روشنفکران غرب‌زده و استقرار و استمرار سیره مبارزه بصیرت‌محور در جریان روحانیت متعهد چهار برکت نهضت تنباکو بود.
امام جمعه تبریز گفت: استکبار جهانى خصوصا محور «غربى- عبرى- عربى» سعی دارند با تحرکات فتنه‌انگیز و با تلاش‌هاى مذبوحانه پیوند عمیق مذهبى و فرهنگى و اجتماعى عراق و ایران را به زعم باطل خود دچار اختلال کنند.
وی افزود: چرخش آل‌سعود به سمت ایران تاکتیکی است و نه راهبردی و این سیاست از سر اجباری است که مقاومت اسلامی با محوریت مقاومت برای ارتجاع عربی و دشمن عبری و غربی، رقم زده است.
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم تصریح کرد: نفس این‌که ایران، آمریکا را به مذاکرات وین راه نداده است، امری غرورانگیز است که نباید آن‌را دست کم گرفت. اما مذاکره کنندگان باید با هوشیاری کامل مراقب شیطنت های آمریکا باشند ایران خواهان لغو تمام تحریم ها است نه تعلیق.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی اظهار داشت: قطعاً آنچه سردار دلها را محبوب قلوب و قهرمان ملل مختلف کرده بود، نه تصویر یک ابرمرد نظامى، بلکه یک منش و سبک زندگى اسلامى بوده است.
وی خاطرنشان کرد: درهم‌تنیدگى دیپلماسى دفاعى و سیاسى ما در منطقه‌ پُرتنش غرب آسیا نشانگر ضرورت هماهنگى‌ها و همکارى‌ها بین میدان و دیپلماسی است.

همچنین ببینید

امام حسین (ع) پرچم دار فریضه امر به معروف بود

رئیس‌جمهور گفت: دولت مصمم به امر به معروف و نهی از منکرات بویژه در مسائل …