غرب به دنبال فرسایشی کردن مذاکرات برجام است

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: غربی‌ها به دنبال فرسایشی کردن مذاکرات وین هستند که این روند قطعاً خلاف روح قانون مصوبه مجلس درباره لغو تحریم‌ها است.
تسنیم- محمد حسین فرهنگی با بیان اینکه نتیجه مذاکرات با طرف‌های غربی باید این باشد که تحریم‌ها به صورت کامل برداشته شود، افزود: باید راستی آزمایی نیز با دقت و در زمان کافی انجام شود و تیم مذاکره کننده باید در مذاکرات خود به این مسئله مهم توجه داشته باشد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه نمایندگان به جد در موضع خود در اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها مصر هستند، ادامه داد: طبق قانون مجلس فرصت سه ماهه ای که برای لغو تحریم ها در نظر گرفته شده بود به اتمام رسیده است و دولت باید طبق قانون مجلس عمل کند.
نماینده تبریز در مجلس با اشاره به قانون مصوب مجلس و اینکه پس از پایان فرصت سه ماه باید دوربین‌های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از مراکز هسته‌ای کشورمان جمع آوری شود، اضافه کرد: انتظار نمایندگان این است که از سوی دولت به قانون عمل شود، طبق قانون نباید بدون نظر مجلس تمدیدی در فرصت داده شده به غربی‌ها صورت گیرد که البته این اتفاق رخ نداده و تمدیدی صورت گرفت.
فرهنگی تصریح کرد: طبق قانون مصوب مجلس پس از سوم خرداد باید بازرسی‌های آژانس متوقف و فیلم هایی که در سه ماه گذشته از تاسیسات هسته ای ضبط شده است نیز باید امحاء شود.

همچنین ببینید

«راه آهن سراسری ایران» ثبت جهانی شد

«راه آهن سراسری ایران» در چهل و چهارمین اجلاس کمیته میراث جهانی یونسکو به عنوان …