امروز تبریزی‌ها فریاد استکبارستیزی سرمی‌دهند

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی از برگزاری تجمع یوم‌الله ۱۳ آبان در تبریز خبر داد و گفت: این مراسم با سخنرانی نماینده ولی‌فقیه در استان برگزار می‌شود.

تسنیم- حجت‌الاسلام میکائیل اسکندری با گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان اظهار داشت: در این مناسبت مهم و تاریخی و این روز مبارک به دلیل رعایت دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا مراسم راهپیمایی برگزار نمی‌شود.

وی افزود: در این راستا مردم استکبارستیز شهرستان‌های آذربایجان‌شرقی در مکان‌های مشخص شده ضمن استماع سخنرانی‌های مدعوین، از مستکبرین عالم اعلام برائت خواهند کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: اجتماع حماسی مردم مومن و ولایی استان‌ آذربایجان‌شرقی همزمان با سایر نقاط میهن اسلامی ساعت ۱۰ صبح روز ۱۳ آبان در سراسر استان برگزار خواهد شد.

اسکندری ابراز کرد: اجتماع استکبارستیزی مردم ولایت‌مدار تبریز نیز در یوم‌الله ۱۳ آبان‌ماه از ساعت ۱۰ صبح در محوطه فضای باز مصلای اعظم حضرت امام خمینی(ره) تبریز  برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: این مراسم با سخنرانی حجت‌الاسلام سید محمدعلی آل‌هاشم نماینده ولی‌فقیه در استان آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز برگزار خواهد شد.

اسکندری با اعلام اینکه مراسم ۱۳ آبان در استان آذربایجان‌شرقی با تجمع آحاد مردم خواهد بود گفت: ۱۳ آبان نماد اقتدار و صلابت ملت ایران است و باید مورد توجه همگان باشد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان‌شرقی در پایان تصریح کرد: همچنین با همکاری دستگاه‌های فرهنگی و اجرایی برنامه‌های متنوعی برای گرامیداشت و تببین این روز برنامه‌ریزی شده که به این مناسبت برگزار خواهد شد.

در روز ۱۳ آبان سه واقعه مهم تبعید حضرت امام(ره)، کشتار دانش‌آموزان به دست عوامل ستم شاهی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام اتفاق افتاد و این روز در تقویم جمهوری اسلامی به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده است.

همچنین ببینید

افزایش نانوایی‌های یارانه‌ای‌پز در تبریز

فرماندار کلانشهر تبریز گفت: به منظور کاستن از طول صف نانوایی‌های سهمیه‌ای، ۴۰ نانوایی آزادپز …