نظارت بر قیمت کالا‌ها تشدید شود

 

رئیس جمهور بر نظارت دقیق و به هنگام بر قیمت‌ها و کنترل بازار تأکید کرد و گفت: لازم است روند نظارت بر قیمت کالا‌ها به‌ویژه اقلام ضروری و معیشتی مردم تشدید شود تا شاهد افزایش قیمت نباشیم.

شبکه خبر- حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در جلسه هیئت دولت با اشاره به اهمیت آرامش خاطر مردم در خصوص تثبیت قیمت‌ها، گفت: مسئولان ذیربط به‌ویژه وزارت جهاد کشاورزی و ستاد تنظیم بازار با تشدید نظارت‌ها برای بازار کاری کنند که مردم برای تهیه اقلام مورد نیاز خود با کمبود و گرانی قیمت‌ها مواجه نباشند.

رئیس جمهور تلاش برای ایجاد نشاط در جامعه را حائز اهمیت دانست و بیان کرد: هر اقدامی در جهت امید آفرینی و ایجاد نشاط در مردم ارزشمند است و باید تقویت شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی همچنین مردم را به مراقبت بیشتر به منظور جلوگیری از شیوع سویه جدید بیماری کرونا توصیه کرد.

رئیس جمهور اخلاص و عمل صالح را رمز ماندگاری و برکت در اقدامات و فعالیت‌های وزراء و مسئولان دانست و آنان را به مراقبت نسبت به اطرافیان خود فراخواند و گفت: اطرافیان یک مسئول باید اهل خیر و عمل صالح و مردمدار بوده و در نگاه مردم به فردی شایسته معروف باشند.

حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی تبیین رویکرد‌ها و ضوابط حاکم بر لایحه بودجه ۱۴۰۱ و امتیازات و ویژگی‌های این لایحه را ضروری دانست و گفت: تمامی شبهات و ابهاماتی که در مورد این لایحه مطرح می‌شود باید به دقت مورد بررسی کارشناسان قرار بگیرد و با اظهارنظر‌های کارشناسی از سوی متولیان امر همراه شود.

 

همچنین ببینید

صبح امروز زمین‌لرزه شدیدی غرب ترکیه را لرزاند

  منابع خبری بامداد امروز (چهارشنبه) گزارش دادند، زلزله‌ای به بزرگی ۱/۶ دهم در مقیاس …