گرانی دارو پذیرفتنی نیست

 

رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: گرانی قیمت برخی از اقلام دارویی به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست و وزارت بهداشت و درمان با جدیت آن را پیگیری کند.

صداوسیما- حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با قدردانی از مردم به خاطر استقبال از تزریق دز سوم واکسن کرونا اظهارداشت: تشخیص متخصصین پزشکی این است که تزریق دز سوم واکسن کرونا در صیانت از جان مردم در مقابل ابتلا به کرونا موثر است و لازم است مراکز تزریق واکسن فعال باشند تا مردم براحتی و بدون هیچ مشکلی بتوانند برای دریافت واکسن اقدام کنند.

رئیس جمهور افزود: امروز کشورمان بخاطر همراهی مردم و اقدامات پیشگیرانه‌ای که انجام شده، از وضعیت نسبتاً مناسبی نسبت به سایر کشور‌ها در زمینه شیوع سویه جدید کرونا برخوردار است، اما حتما باید دستگاه‌های مسئول با کنترل تردد‌های مرزی و تشدید اقدامات پیشگیرانه تلاش کنند تا دچار آسیب نشویم.

وی همچنین گفت: پرهیز از اجتماعات و رعایت دقیق و کامل شیوه نامه‌های بهداشتی به ویژه در مراکز مذهبی از جمله حرم‌های مطهر، حسینیه‌ها و مساجد ضروری است.

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در ادامه با اشاره به دریافت گزارشاتی در رابطه با گرانی قیمت برخی از اقلام دارویی، تصریح کرد: اینگونه گرانی‌ها که رنج مضاعفی بر بیماری است به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست و نباید اتفاق بیفتد و لازم است وزارت بهداشت و درمان با جدیت آن را پیگیری کند و اجازه ندهد افراد سوداگر در زمینه گرانی اقلام دارویی فعال شوند.

 

همچنین ببینید

اربعین؛ وعده گاه عاشقان حسینی

این روزها هرچه زمان می‌گذرد و به اربعین نزدیک‌تر می‌شویم، به خیل عاشقانی که همراه …