عدالت؛ محور مدیریت شهری تبریز

رئیس شورای کلانشهر تبریز گفت: عدالت باید در مدیریت شهری و شهرداری تبریز رعایت و خدمات و امکانات به صورت عادلانه در نقاط مختلف شهر توزیع شود.

مهر- حجت الاسلام رسول برگی در مراسم آئین تکریم و معارفه شهردار کلانشهر تبریز گفت: تبریز شهری است که اگر از تاریخ حذف شود تاریخ حذف می‌شود. تبریز شهر قاضی طباطبایی، مدنی و سرداران شهید است.

وی افزود: اوضاع شهر در دست ما امانت بوده و امیدواریم وقتی این امانت را پس می‌دهیم پشیمان و نا امید نشویم. هوشیار شهردار جدید تبریز فردی برنامه محور بوده و در مناطق شهرداری تهران موفق عمل کرده است.

رئیس شورای کلانشهر تبریز گفت: عدالت باید در مدیریت شهری و شهرداری رعایت شود و به جوانان بها داده شود.

حجت الاسلام برگی ابراز داشت: فرق سرمایه گذار و پیمانکار را بدانیم و فضا را برای سرمایه گذاران فراهم کنیم تا با جان و دل در شهر تبریز سرمایه گذاری کنند.

وی افزود: هر وقت دیدید بنده یا دیگر اعضای شورا، فردی را سفارش می‌کنند در پست مدیریتی بگذارید در نشست خبری اعلام کنید. در شهر تبریز پروژه‌های عمرانی راکد مانده است همه اینها را باید پیش ببریم.

رئیس شورای کلانشهر تبریز گفت: نشاط و فضاهای معنوی را در شهر باید افزایش دهیم، فساد ستیزی را در بدنه شهرداری جدی بگیرید چراکه شهرداری پیشانی جامعه است.

حجت الاسلام برگی با بیان اینکه شورا را برای خودتان رفیق بدانید نه رقیب، گفت: اگر به این باور برسید و با شورا تعامل داشته باشید، کارها را بهتر پیش خواهیم برد. برخی گاردها به شهر تبریز ضربه می‌زند. شورای شهر ۲۴ ساعته در خدمت شهرداری تبریز است.

همچنین ببینید

مبارزه قاطعانه با فساد در رأس امور باشد

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام، با تأکید بر ضرورت تمرکز …