ارتش هر تهدیدی را با قدرت پاسخ می‌دهد

 

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، به مناسبت ۲۹ فروردین، روز ارتش و حماسه آفرینی‌های نیروی زمینی قهرمان، پیامی صادر کرد.

صدا و سیما- در پیام امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی آمده است:

۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و بزرگداشت حماسه آفرینی های نیروی زمینی، سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) و تقارن این سالگرد با قرارگاه عبادت و اخلاص، برای آنان‌که در صفوف به هم پیوسته مشتاقان شهادت و ایثار حضور یافته‌اند، کارنامه مجاهدت‌ها و حماسه‌های ناب فرزندان ایثارگر امت در ارتش، این شجره طیبه را تداعی می‌کند. از شهید خلبان والامقام محمد نوژه که افطار روزه مبارکش در ایام و لیالی قدر به شربت شهادت گشوده شد تا دلدادگانی که در عملیات رمضان به فیض شهادت نائل آمدند و این خلعت فاخر را در رمضان المبارک به تن کردند؛ نشان مبارک ارتش و آیه پر فضیلت «وَ إنَّ جُندَنا لَهُمُ الغالِبون» را بر سینه داشتند و در شمار ارتش حزب ا…، مرتبت فاخر سربازی ارتش یافته بودند.

فرزندان ملت در ارتش جمهوی اسلامی ایران تحت هدایت امامین انقلاب، ارتش قدرتمند را در تراز ارتش انقلابی، معنویت محور، ولایی و مردمی ارتقا دادند، امنیت مرزها را با خون پاک رزمندگان و ایثار خانواده معظمشان تأمین کرده و همواره امنیت خاطر شریف ملت را در دستور کار خود قرار دادند.

هر جا که نیاز به حضور و پشتیبانی از ملت عزیز در دشواری‌ها و رخدادهای طبیعی بوده، ارتش در خط مقدم و به موقع به یاری مردم آمده و نشان داده که ارتشی تک بعدی و نیروی نظامی صرف نیست و به معنای واقعی کلمه، شعار ارتش فدای ملت را جامه عمل پوشانده و با تمام وجود در خدمت مردم نجیب و نستوه بوده است.

امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران، تنها ارتش معنویت محور دنیاست که اقتدار و سیادت خود را در پایبندی به سیره بزرگان دین و عمل به تکلیف سربازی و جانبازی ملت بزرگ ایران یافته است. افزایش توان نظامی ارتش، به‌روزآوری‌ راهکنش‌ها و شیوه‌های نبرد متناسب با جنگ‌های نوین و آمادگی رویارویی با هر تهدیدی، ارتش و مجموعه مقتدر نیروهای مسلح را تبدیل به بازوی اقتدار نظام و جمهوری اسلامی را لنگر ثبات منطقه کرده است.

اهریمن روان‌پریش و یاوه‌گو بداند عمق راهبردی دشمن در دسترس تجهیزات و دست بلند جمهوری اسلامی است و هر گونه اقدام علیه ایران، هزینه‌ای گزاف برایشان به دنبال خواهد داشت.

ارتشِ امروز، با تجربه گهر بار دیروز، نبرد واقعی را در هر شرایط جغرافیایی آموخته و آزموده‌ و هر نوع تهدیدی را با بالاترین سطح توانمندی پاسخ خواهد داد.

با اتکا به قدرت لایزال الهی و اعتماد کامل به توانمندی و باورهای اعتقادی هم‌رزمانم و تشکر خالصانه از مجاهدت و ایثار این عزیزان و خانواده صبور و معظمشان، و قدردانی از ملت فهیم ایران که همواره پشتیبان صدیق ارتش جمهوری اسلامی ایران بوده‌اند، به پیشگاه فرماندهی معظم کل قوا و امت حزب ا… معروض می‌دارم ارتش جمهوری اسلامی ایران در اجرای مأموریت قانونی خود، آماده ایثار جان در راه اعتلای نام ایران سربلند اسلامی و ملتی به بزرگی تاریخ به فرماندهی نایب امام زمان (عج) حضرت امام خامنه ای عزیز است.

همچنین ببینید

امروز پیکرهای مطهر ۵ شهید گمنام در آذربایجان شرقی تشییع و خاکسپاری می شوند

امروز(شنبه) راس ساعت ۱۰ صبح پیکر مطهر پنج شهید گمنام دوران دفاع مقدس از طریق …