حضور سرمایه گذاران چینی در تبریز

معاون امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: در چارچوب قرارداد و تفاهم‌نامه ایران با چین، حضور سرمایه‌گذاران چینی فرصت مناسبی برای توسعه اقتصادی استان است.

مهر- محمد کلامی در دیدار بافانگ ین، با بیان اینکه شرایط و زمینه‌های سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌گذاران خارجی در استان فراهم است، گفت: این استان از ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری بالایی برخوردار بوده و آماده هرگونه همکاری با سرمایه گذاران خارجی در زمینه‌های مختلف است.

کلامی، با اشاره به قابلیت‌های آذربایجان‌شرقی در حوزه‌های مختلف صنعتی و معدنی، افزود: وجود منطقه آزاد و ویژه اقتصادی در استان شرایط خوبی را برای سرمایه گذاران خارجی فراهم کرده است.

معاون امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌شرقی یکی از ظرفیت‌های مهم استان را دسترسی به زیرساخت‌های حمل و نقل بین‌المللی اعلام کرد و اظهار داشت: این مزیت مهم امکان برقراری ارتباط با کشورهای حوزه اوراسیا و قفقاز را فراهم ساخته است.

کلامی، ادامه داد: در چارچوب قرارداد و تفاهم‌نامه جمهوری اسلامی ایران با چین، حضور سرمایه‌گذاران چینی فرصت مناسبی برای توسعه اقتصادی استان است و مدیران استانی از این همکاری‌ها استقبال می‌کنند.

همچنین ببینید

جشنواره ملی فیلم اقوام مشعل اتحاد ملت ما است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تاکید بر معرفی پتانسیل …