برای تحقق عدالت و بهبود معیشت مردم از تمام توانمان استفاده می کنیم

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش داریم در مجلس تلاش در قالب طرح بسته اقتصادی و طرح تقویت معیشت مردم به نیازها و اولویت‌های جامعه پاسخ بدهیم.
ایرنا- حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدرضا میرتاج الدینی در جمع اعضای شورای مرکزی جمعیت پیشرفت و عدالت آذربایجان‌شرقی با اشاره به حضور نیروی‌های جوان، صاحب نظر و خوش فکر در این جمعیت، اظهار کرد: معیشت و توسعه عدالت اجتماعی و اقتصادی اولویت ماست و برای تحقق آن از تمام توان استفاده می کنیم.
وی با بیان اینکه ارایه راهکارهای عملی برای مسایل و رفع مشکلات لازم است، گفت: این راهکارهای عملی در حوزه مسایل ملی و محلی می تواند به کارآمدی مجلس شورای اسلامی کمک کند.
حجت الاسلام والمسلمین تاج الدینی با اشاره به آماده سازی طرح مسکن انقلاب، اضافه کرد: این طرح یکی از طرح های راهبردی مجلس برای رفع مشکل مسکن در کشور خواهد بود؛ هدف گذاری مسکن انقلاب برای چهار گروه مسکن اولی ها، مسکن روستایی، بافت فرسوده و حاشیه نشین ها است.
وی همچنین با اشاره به پیگیری طرح های اولویت دار شهر تبریز و آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: طرح انتقال آب ارس در حال حاضر جزو اولویت های اصلی می باشد.
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در تلاش هستیم با همکاری بخش خصوصی اجرای این طرح تسریع شود.
سید سجاد سیفی، دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت آذربایجان‌شرقی نیز در این نشست گفت: این سلسله نشست ها با هدف همفکری، نیازسنجی و شناسایی اولویت های استان بطور مستمر با تمام نمایندگان برگزار می شود.

همچنین ببینید

منافع لغو تحریم‌ها ملموس باشد

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دل بستن به رفع صوری یا ناقص تحریم‌ها، مانع …