پروژه‌های عمرانی آذربایجان‌شرقی با تمام توان فعال هستند

 

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: پیشرفت فیزیکی پروژه قطعه شش آزادراه تبریز- ارومیه مطلوب است.

مهر- حجت الاسلام والمسلمین سید محمدرضا میر تاج الدینی در بازدید از پروژه قطعه شش آزاد راه تبریز- ارومیه گفت: با اقدامات مطلوب صورت گرفته تمام پروژه‌های عمرانی با تمام توان فعال است بطوری‌که بزودی نتایج ارزشمند آنها در حوزه زیر ساخت راه و مسکن عاید شهروندان خواهد شد.

وی با اشاره به پروژه قطعه شش آزاد راه تبریز ارومیه گفت: با بازدیدی که از روند اجرایی پروژه داشتیم پیشرفت فیزیکی این پروژه بسیار مطلوب و قابل قبول بود و امید داریم در روزهای پیش رو با حمایت‌های لازم این حرکت بیش از پیش هم سرعت بگیرد.

حجت الاسلام والمسلمین تاج الدینی ضمن بازدید از مسیر اجرا شده پروژه و همچنین ابنیه های اجرا شده پروژه از روند اجرای این پروژه از سرمایه گذار این پروژه به جهت پیشرفت خوب پروژه قدردانی کرد.

وی در ادامه افزود: انجام این چنین پروژه‌هایی توسط شرکت بومی مورد تاکید است. استان ما دارای توانایی‌های بالایی از لحاظ شرکت‌هایی بومی می‌باشد که با توجه به این موضوع لازم است پروژه‌های مهم و اساسی استان به چنین شرکت‌های توانمندی سپرده شود؛ تا شاهد پیشرفت و تکمیل پروژه‌های حیاتی استان باشیم. پروژه قطعه شش آزاد راه تبریز ارومیه می‌تواند نماد خوبی از توانایی شرکت‌های بومی استان برای اجرای پروژه‌ها باشد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر اسکو گفت: پروژه آزاد راه تبریز ارومیه یکی از پروژه‌های حیاتی استان است و اجرای هر چه زودتر این پروژه برای بخصوص خود تبریز ضروری و مهم می‌باشد.

حجت الاسلام والمسلمین تاج الدینی از پیشتازی استان در اجرای پروژه‌های محوله یاد کرد و افزود: بسیاری از پروژه‌های نیمه کاره یا شروع نشده در استان هم اکنون در حال اجرا یا پایان هستند که این خود دلیلی محکم بر عملگرایی دولت است.

نماینده مردم تبریز در ادامه افزود: امید است سایر قطعات این پروژه نیز مانند قطعه شش پروژه شروع به فعالیت کنند تا این پروژه از لحاظ اتمام پروژه زودتر به سرانجام برسد.

وی افزود: از تمام عوامل فعال در این پروژه کمال تشکر را بابت فعالیت‌های صورت گرفته دارم و از کلیه دستگاه‌های مربوط و ذی ربط می‌خواهم نهایت همکاری و کمک را در انجام پروژه‌ها علی الخصوص این پروژه انجام دهند.

امیر بخشی زاده مدیر کل راه و شهرسازی استان نیز در این بازدید با بیان اینکه آذربایجان شرقی برای توسعه و رفاه مردم نیازمند ایجاد و آماده سازی زیرساخت‌های حمل ونقل بوده و مهمترین آن احداث چنین پروژه‌هایی است، گفت: امید است با به سرانجام رسیدن این پروژه تحت سرمایه گذاری شایسته آقای مهمانی شاهد بهره برداری از یکی از مهمترین پروژه‌های استان می‌باشد باشیم تا شهروندان به راحتی بتوانند با استفاده از این پروژه در مسیر خود رفت آمد کنند.

در ادامه بختیار مهمانی به عنوان سرمایه گذار این پروژه نیز به توضیح از پروژه و فعالیت‌های صورت گرفته پرداخت و چشم‌انداز روزهای آینده را برای این پروژه بیان و ابراز امیدواری کرد که در روزهای آینده خبرهای خوبی از انجام این پروژه اعلام می‌شود.

لازم به توضیح است آزادراه قطعه شش تبریز ارومیه که از آن به عنوان رینک دوم تبریز نام برده می‌شود با برآورد هزینه اولیه پنچ هزار میلیارد تومان که بصورت مشارکتی بخش خصوصی و دولت کلید خورده است و این شرکت بومی به عنوان سرمایه گذار ۶٠ درصد این پروژه را بر عهده گرفته که تاکنون ٣۵ درصد این پروژه به اتمام رسیده است.

همچنین ببینید

نوار مرزی آذربایجان شرقی به مرز اقتصادی تبدیل می شود

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت‌های بی‌بدیل مرز ۲۴۱ کیلومتری استان با کشورهای همسایه، …